Вер
19
День чистоти
Ужгородська гімназія №14 долучилася до Дня чистоти і прибирання.
Навчання в Ужгородській гімназії №14 розпочинається 01.09.2020р. о 9:00. Вхід на територію школи тільки в масках.
Для вас випускники – це надзвичайна мить, І серце в грудях так чомусь щемить, Зібрались дружно всі , мабуть в останній раз,- Пройшли шкільні роки ,настав прощальний час. Сумні, водночас веселі, що закінчують школу, випускники в останні шкільні дні Читати більше
blob:https://ukrainian.voanews.com/c48d6271-ed3e-4de0-a3ea-f4a9b319a3cf https://www.youtube.com/watch?v=1BV8Qbvq05A