Новини з соцмереж

Ужгородська гімназія 14

Ужгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 14 відома тим, що вважається першою ромською школою в Європі. Побудована була в 1926 р. руками дідів-прадідів теперішніх учнів школи.
Ужгородська гімназія 14
Ужгородська гімназія 148 місяці тому
НОВОРІЧНИЙ ВИСТУП НАШИХ УЧНІВ
Ужгородська гімназія 14
Ужгородська гімназія 148 місяці тому
У нас І місце у конкурсі "Знай правиила дорожнього руху"!!!
Ужгородська гімназія 14
Ужгородська гімназія 1410 місяці тому
11 жовтня 2019 року в Ужгородській гімназії №14 відбувся благодійний ярмарок приурочений до Дня Захисника України. Зібрані кошти підуть на допомогу воїнам в АТО, батальйон "Донбас". Діти і батьки активно залучилися до цієї акції. Вітаємо наших захисників з прийдешнім святом. Ви завжди в наших серцях. Дякуємо вам за наше щасливе дитинство і мирне небо над головою!
Ужгородська гімназія 14
Ужгородська гімназія 1410 місяці тому
В межах проведення інформаційно-просвітницького заходу "День кар'єри: Вибір професії - крок до успіху", що відбувся на базі Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ 09 жовтня 2019 року, учні 8-9 класів Ужгородської гімназії №14 мали можливість ознайомитися з професіями, які можна здобути у майбутньому.
Для хлопців цікавими були розповіді про професії поліцейського, пожежника, столяра, а дівчата надали перевагу інформації про професії кухаря, перукаря, візажиста.
Екскурсія виявилась надзвичайно цікавою і пізнавальною, оскільки учні мали можливість безпосередньо прийняти участь у показових заходах. Інформація, яку отримали учні, спонукала їх замислитися над подальшим вибором у житті.
Дякуємо працівникам Центру служби зайнятості за надану можливість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *