13 березня в гімназії пройшли заходи, присвячені до 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченко. Кожен клас обрав свій улюблений вірш, зробив до нього малюнки і креативно презентував.
Шевченківські читання
![](https://gymn14.uz.ua/wp-content/uploads/2019/03/шчк.jpg)
13 березня в гімназії пройшли заходи, присвячені до 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченко. Кожен клас обрав свій улюблений вірш, зробив до нього малюнки і креативно презентував.