Відкритий урок із зарубіжної літератури: “Ганс Крістіан Андерсен”

19 листопада 2019р. учителі Ужгородської гімназії №14 мали можливість відвідати відкритий урок із зарубіжної літератури Легези Оксани Іванівни у 5-му класі по казкам Г.К. Андерсена на тему: “Соловей як втілення сили природи й мистецтва; зміни в образі імператора”. 

Були зазначені державні вимоги до рівня літературних досягнень, основні завдання і очікувані результати учня-читача. Діти мали змогу доторкнутися до чарівного світу казок Г.К. Андерсена і здійснити віртуальну подорож Китаєм: ознайомитися із звичаями і традиціями, почути спів справжнього соловейка. 

На уроці учні не просто активні учасники навчального процесу, вони були співавторами уроку. Найголовнішим було те, що маленькі вихованці мали можливість проявити свою творчість, розвивати критичне мислення, увагу, поглиблювати знання, вивчати літературні терміни. Оксана Іванівна зорієнтувала їх на пошукову дію, абстрактне мислення та творчу уяву, а для цього було використано такі завдання: ігри “Впіймай помилку”, “Речі із чарівної торбинки”, “Впізнай казку та її героя” та роботу з порівняльними таблицями.

Урок був проведений на високому методичному рівні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *